Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Діаспора знову просить військової допомоги Україні – напади Росії очевидні

Світовий конгрес українців повторно закликає світове співтовариство надати військову допомогу Україні у зв’язку з недавнім перетином її кордону російським військом. 

«Незважаючи на постійні заклики західних лідерів, щоб Росія припинила ескалацію конфлікту, цілком очевидно, що Росія не має жодного наміру вивести свої війська з території України. Останнє відкрите порушення кордону України російським військом слід інтерпретувати як явну зневагу до міжнародних дій, зроблених до сьогодні, на що не можна закривати очі та з чим не можна миритися», – йдеться у повідомленні СКУ.

«Продовженням агресії та кричущої неповаги до територіальної цілісності України Росія і далі порушує міжнародне право, – заявив президент СКУ Евген Чолій. – Світовий конгрес українців закликає міжнародне співтовариство підтримати Україну, надавши необхідну військову допомогу для підвищення потенціалу Збройних Сил України в захисті її кордонів і народу від постійних, нічим не спровокованих нападів Росії».

Нагадаємо, 14 серпня колона російської військової техніки, включаючи бронетранспортери і танки з офіційною військовою символікою російських збройних сил, на очах іноземних журалістів перетнула кордон України. Перетин кордону України був підтверджений наступного дня  Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фоґ Расмуссеном.

Джерело: Vidia

15.08.2014