Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Діаспора закликає НАТО надати Україні зброю для захисту від Росії

Світовий конгрес українців (СКУ) закликає НАТО і його країни-члени запропонувати військову допомогу Україні, щоб вона могла подолати зухвалу ескалацію агресії і терористичні дії Росії.

«У світлі останніх подій, беручи до уваги неймовірне захоплення прокремлівськими бойовиками автобуса з дітьми-сиротами та знищення військово-транспортного літака з загибеллю всіх військовослужбовців на його борту, Україна негайно потребує військової техніки для захисту своїх людей і території», – йдеться у зверненні організації.

«Населення та недостатньо озброєна армія України зазнають все більших атак, – заявив президент СКУ Евген Чолій. – В інтересах глобального миру і безпеки НАТО та її держави-члени повинні надати Україні військову техніку, необхідну для відсічі постійної агресії Росії, що вперто порушує свої основні міжнародні зобов’язання».

СКУ також закликає НАТО і його країни-члени запропонувати Україні військові навчання на її території, щоб продемонструвати тверду прихильність міжнародного співтовариства до недоторканності кордонів України.

Нагадаємо, Державний департамент США підтвердив, що танки, які зафіксували у Сніжному, Торезі та Макіївці, прибули з Росії.

Джерело: Vidia

 

19.06.2014