Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Її пісня єднає українців

9 листопада 2012 року представники Ради Старійшин Міжнародної громадської організації «Ми українці» відвідали уславлене місто Полтаву і вшанували пам’ять видатної берегині української пісні, народної артистки України Раїси Кириченко.

Спливло понад сім років, як перестало битись серце Раїси Опанасівни, але й досі її сповнений високого ліризму і громадянського звучання неповторний голос продовжує лунати наче заклик до всіх нас любити Україну, берегти її історичну пам’ять, національну само ідентичність, цінувати життя і плекати добро в ім’я талановитого українського народу.

По особливому схвильовано сприйняли її незабутню творчість кияни, коли постали перед величною скульптурною композицією українській Берегині, відкритої зусиллями органів місцевої влади 14 жовтня 2012 року на території Полтавської обласної телерадіокомпанії за ініціативи і сприяння її Генерального директора Миколи Ляпаненка. Архітектору Юрію Бойку і скульптору Миколі Цисю вдалося відтворити у бронзі одухотворений образ співачки саме у момент її найвищого творчого злету – на сцені під час сповіді перед своїми багатомільйонними слухачами. І не просто втілити в металі, а й озвучити сквер улюбленими піснями, що лунають впродовж усього дня на радість полтавчан і гостей міста.

На знімках: Плаксюк Ю.О., Кудрявцев О.С.

04.12.2012