Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Безкоштовна юридична консультація онлайн!
Відправте своє запитання:

  • Введите кодОновити

Чи потрібен договір з останнього місця роботи для Центру зайнятості?

З чeрвня по липeнь 2017 року я працювала (проходила практику від унівeрситeту) в літньому таборі за цивільно-правовим договором. Влітку 2018 я закінчила навчання і зараз хочу стати на біржу праці. В мeнe вимагають цeй договір, а я його нe можу дістати, аджe ніхто точно мeні нe кажe, дe він зараз. Питання полягає в тому, чи є цeй докумeнт обов'язковим для надання в цeнтр зайнятості? Навіщо він ім потрібeн? Як мeні правильно вчинити, шукати цeй договір чи є якийсь закон, що вони і бeз нього можуть зарeєструвати мeнe?

 

Відповідь юридичного консультанта:

 

Вам потрібно звернутись до територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування.

 

Для реєстрація необхідно пред’явити: паспорт громадянина України (в разі його відсутності тимчасове посвідчення громадянина України; особа, яка не досягла 16-річного віку, – свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування, видану територіальним органом або підрозділом ДМС); облікову картки платника податків; трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості; в разі втрати трудової книжки – дублікат трудової книжки чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи або цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості такої особи); диплом або інший документ про освіту; документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, наказ про звільнення, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців). Інших документів не вимагається.

У Вашому випадку, Вам потрібен документ, що підтверджує припинення зайнятості. Ним не обов'язково має бути договір, а може також бути Наказ про звільнення. Усі накази кожна установа чи підприємство зобов'язане зберігати тривалий час, відповідно його мають вам видати за останнім місцем роботи.

Безкоштовна юридична консультація онлайн
12.11.2018